Świetlica

Świetlica szkolna przy Zespole Szkół w Skibniewie otwarta jest dla uczniów od godz. 7.00-8:00 oraz 11:20-15.20. Opiekę nad wychowankami sprawują:
Aleksandra Siedlecka
Renata Sawicka
Dariusz Jastrzębski
Marek Pogorzelski
Marek Mieteń
Krzysztof Przyborowski

Świetlica jest miejscem, w którym dzieci mogą miło, przyjemnie i pożytecznie spędzić czas przed rozpoczęciem lekcji i po zakończeniu zajęć lekcyjnych czekając na rodziców.

Głównym celem działalności świetlicy jest zapewnienie uczniom opieki w czasie wolnym od zajęć dydaktycznych i rozwijanie ich zainteresowań. Zgodnie z tygodniowym rozkładem zajęć uczniom przebywającym w świetlicy proponujemy udział w różnorodnych formach zajęć świetlicowych:

• zajęcia plastyczno-manualne,
  • zajęcia rekreacyjno-ruchowe - zabawy na świeżym powietrzu oraz na hali sportowej,
  • zajęcia dydaktyczne,
  • zajęcia z wykorzystaniem środków audio-wizualnych znajdujących się w świetlicy,
  • zajęcia wyrównawcze, pomoc w odrabianiu zadań domowych, przygotowanie się do lekcji z pomocą wychowawcy świetlicy,
  • Wszyscy staramy się przestrzegać przyjęte zasady i szanujemy się nawzajem.

Prace wykonane przez naszych wychowanków eksponowane są na wystawkach dekorujących naszą świetlicę. Chcemy i dbamy o to aby atmosfera w świetlicy była miła i przyjazna.

Przy świetlicy jest prowadzona stołówka szkolna oferująca dla uczniów obiady.

Renata Sawicka

DYŻURY NAUCZYCIELI

Zmiana Poniedziałek Wtorek Środa Czwartek Piątek
    I Marek Pogorzelski Aleksandra Siedlecka Dariusz Jastrzębski Dariusz Jastrzębski Marek Mieteń